• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка вихователя - методиста

Ванжула Ірина Вікторівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація – вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання. У ЗДО № 42 на посаді вихователя працює з 2000 року. З 01 вересня 2017 року переведена на посаду вихователя-методиста.

Ванжула І.В. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вихователь» присвоєну рішенням міської атестаційної комісії ДНЗ № 42 від 04 квітня 2013 року.

Ірина Вікторівна – талановитий, творчий педагог, виявляє високу компетентність, відмінно володіє ефективними формами і методами педагогічної діяльності, досягла результатів у вирішенні навчально-виховних завдань. Педагог постійно працює над підвищенням своєї професійної майстерності.

Ванжула І.В. поглиблено працює над проблемною темою : «Інтерактивні форми методичної роботи як ефективний засіб підвищення педагогічної майстерності вихователів». Педагог бере активну участь в методичній роботі дошкільного закладу, в проведенні семінарів, методоб`єднань для вихователів та методистів міста та області:

- в березні 2010 року у проведенні обласного семінару методистів міських, районних методичних кабінетів по дошкільному вихованню;

- в жовтні 2010 року у проведенні методичного об’єднання вихователів середніх груп міста Олександрії «Вихователь – людина двох професій: педагог та актор»;

- у травні 2013 року взяла участь у проведенні семінару для завідуючих «Інновації в дошкіллі»;

- у жовтні 2013 року у методичному об’єднанні завідуючих міста «Плекаємо майбутнє нації».

В лютому 2013 року Ірина Вікторівна зайняла ІІІ місце в міському конкурсі «Вихователь року».

Публікувалась в газеті «Вільне слово», стаття «Виховуємо патріотів» від 03 грудня 2003 року.

Педагог заслужено користується авторитетом і повагою серед колег, батьків, вихованців, відзначається загальною культурою та моральними якостями.

Кiлькiсть переглядiв: 1012

Коментарi