• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка практичного психолога

Гаврилюк Олена Володимирівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація – психолог, викладач психології вищого навчального закладу. У ЗДО № 42 на посаді практичного психолога працює з вересня 2014 року.

Гаврилюк О.В. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії дошкільного закладу (наказ № 43 від 30 березня 2017 року). У квітні 2017 року Гаврилюк О. В. підвищила кваліфікацію в комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» на курсах практичних психологів.

За час роботи у навчальному закладі Олена Володимирівна зарекомендувала себе як ініціативний, відповідальний, творчий педагог, з достатнім рівнем професіоналізму. Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості дошкільнят. Олена Володимирівна поглиблено працює над проблемною темою: «Інтерактивні форми психологічної просвіти з вихователями і батьками».

Гаврилюк О.В. у психологічному кабінеті створила ігрове розвивальне середовище, структурними елементами якого є центр розвивальних ігор, в якому успішно проводить з дошкільниками систему роботи, яка складається з діагностики, колекційної та розвивальної роботи. В ході діагностики визначає рівень самооцінки дитини, емоційний стан, рівень тривожності, рівень підготовки до навчання в школі. Корекційну роботу Олена Володимирівна проводить за різними напрямками: на подолання страху, негативних емоцій, підвищення самооцінки, зняття емоційного напруження у тривожних і гіперактивних дітей. Розвивальну роботу Гаврилюк О.В. направляє на розвиток когнітивної сфери (пам’яті, уваги, сприйняття, уяви, мислення). В своїй роботі практичний психолог широко використовує здоров’язбережувальні технології: арт-терапію, казко-, музико-, аромо-, пісочну та тілесну терапію.

Гаврилюк О.В. на належному рівні проводить психологічну просвітницьку роботу з педагогами та батьками. Вона організувала і провела консультації для вихователів «Створення психологічного комфортного середовища для кожної дитини в групі дитсадка», «Психічне здоров’я дитини», «Виховання дружніх відносин між дітьми», психолого-педагогічний тренінг «Попередження конфліктів у дитячому середовищі». Також проведена діагностична робота з педагогами на визначення рівня самооцінки, поведінки у конфліктних ситуаціях, виявлення особистісних проблем.

Для батьків Олена Володимирівна провела просвітницьку роботу «Воля і її роль у поведінці дітей», «Виховання безпечної поведінки», психолого-педагогічні тренінги «Готовність до шкільного навчання», «Адаптація дитини до нових умов», «Гіперактивні діти», консультації на теми: «Шляхи допомоги гіперактивним і тривожним дітям», «Як допомогти дитині подолати дитячі страхи».

Гаврилюк О.В. поважають працівники дошкільного закладу та батьки вихованців.. Вона врівноважена, доброзичлива, культурна, товариська людина.

Кiлькiсть переглядiв: 447

Коментарi